Eszterlánc Alapítvány a Magyar Kultúráért

Rólunk

Az Amstelveeni Magyar Iskola 2012-ben kapcsolódott be a Hollandiában élő magyar gyerekek oktatásába. Az első iskolai csoportokat rövidesen követte az óvodai, majd az elmúlt tanévben a babacsoport beindítása is. Ma már hét korcsoportba várjuk a gyerekeket, amelyet közel 50 gyermek látogat. Nagy öröm számunkra, hogy az itt élő magyar szülőknek ilyen fontos, hogy gyermekeikkel rendszeresen magyar közösségbe járjanak.

Foglalkozásainkon az elsődleges szempont a gyermekek beszédkészségének és szókincsének fejlesztése. Igyekszünk olyan élményszerű foglalkozásokat biztosítani csoportjaink számára, ahol játsztva, szórakozva sajátíthatják el a korosztályuknak megfelelő ismereteket. Odafigyelő hozzáállásunkkal igyekszünk alkalmazkodni a szülők igényeihez, és úgy alakítani a szakmai programot, hogy az a gyermekek számára a legmegfelelőbb legyen!

Kérjük, nézze át weboldalunkat, hogy további információt tudjon meg iskolánkról!

Látogassanak el hozzánk! Minden alkalommal szívesen látjuk az érdeklődőket.

Rólunk írták:

Eszterlánc - Magyar OviSuli Amstelveenben

De1ste Hongaarse kinderscool is opgestart in Amstelveen

Nyári találkozás

Egy csipetnyi Magyarország Hollandia szívében

Eszterlánc Magyar OviSuli

magyarovisuli kukac gmail.com

Helyszín / Locatie:
De Meent ontmoetingscentrum
Orion 3
Amstelveen
1188 AM

© 2014 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode